En İyi Tavsiyeler..En İyisi Hangisi Bilmek İsterseniz Doğru Yerdesiniz

En İyi Oto Lastik Tavsiyesi, Lastik Yorumları, En İyi Yazlık – Kışlık – Dört Mevsim Lastik Hangisi

Müşteri yorumları karşılaştırılarak en iyi lastik tavsiyesi hangisi bilmek isteyenler için yaptığımız araştırmamızın sonuna geldik bu kapsamda bilimsel olarak yada marka verilerine göre değil de müşterilerin kullanıcı yorumları göz önüne alınarak bu sonuçlara ulaştığımızı bilmenizi isteriz.

En İyi Oto Lastik Markaları

Yazımızda sizlere sunduğumuz markalar şuan piyasada en çok satın alınan markalardır. Bu markalar arasında paranıza yada kullanım alanınıza göre seçim yapabilirsiniz. Şimdi ilk olarak satın alırsanız pişman olmayacağınız markaları kalite sıralarına göre yazmaya çalışalım.

 • Continental
 • Michelin
 • GoodYear
 • Falken
 • Lassa
 • Pirelli
 • Bridgestone

Yukarıda yer alan bu marka lastikleri aldığınızda kesinlikle büyük sorunlar yaşamazsınız. Çok detaycı değilseniz yada sıcak/soğuk fark etmez yoğun mevsim şartları yaşamıyorsanız sizi tatmin edecek lastikler bu markalarda olmaktadır.

Fiyatına Göre En İyi Lastik Markaları Hangileri ?

Yukarıda en kaliteli markaları yazdık bu kısımda ise ekonomik gücü yerinde olmayan ama lastik almak zorunda olup çok para vermeden iyi bir lastik almak isteyenlere verebileceğimiz tavsiyeler yer almaktadır.

 • Falken
 • Petlas
 • Sava
 • Dayton
 • Dunlop

Bu markalarda ekonomik olan sizi mutlu edecek lakin kalite olarak yukarıda yer alan ürünler kadar olmasa da işinizi görecek markalar arasındadır.

Hangi Kışlık Lastik Daha İyi ?

Bu soru lastik alacak herkesin kendisine yada yakınlarına sorduğu kaçınılmaz bir sorudur ayrıca soru genelde continental mi michelin mi şeklinde de karşımıza çıkmaktadır. AÇıkcası 2 markanın da kışlık lastikleri oldukça iyidir ama müşteri yorumlarını ve kendi kullanımlarımızı göz önüne aldığımızda Continental kıilık lastik konusunda en iyi markadır. Gerek yol tutuşu gerekse ses ve yakıt detayı daha iyidir.

En İyi Yazlık Lastik Önerisi ?

Yazlık lastik alacaklara tavsiyemiz genelde ekonomik gücünüze uygun olmaktadır lakin burada en iyiden bahsediyoruz bu sebeple yazlık lastik konusunda en iyi marka tartışmasız şekilde Michelin olarak bilinmektedir. Satın alan herkesin memnun eden ve %100 müşteri memnuniyeti ile satış yapan bu firmayı eğer yazlık lastik alacaksanız ve ekonomik gücünüzde yerindeyse kesinlikle tercih etmelisiniz.

EN İyi Dört Mevsim Lastik Tavsiyesi ?

Dört mevsim lastikler genelde önerilmez ama eğer bulunduğunuz şehir ne çok sıcak ne de çok soğuk oluyorsa ve 2 çift lastik takımı almaktansa yaz kış aynı lastiği kullanmak isterseniz bu konuda Falken dört mevsim lastik yorumları gayet tatmin edicidir bu sebeple sizlere de önermekten hiç çekinmiyoruz.

Neye Göre En İyi ?

En iyi Oto lastik hangisi diye sorulduğunda herkes kendi kullandığını beğenir , tavsiye eder yada beğenmez bu sebeple alınmamasını önerir. Bu yazımızda sizlere aktarmaya çalıştığımız ürün tavsiyeleri en çok tercih edilen online satış sitelerinden , lastik firmalarından ve kullanıcı yorumlarından elde ettiğimiz verilerle hazırlanmıştır.

Dayton lastik nasıl , Falken lastik nasıl , Lassa dört mevsim lastik iyi mi gibi çok sayı da soru ile karşılaşıyoruz. Her soru için ayrı bir yazı yazmamız tabi ki çok uzun zaman alacaktır ayrıca her mevsime özel bir çok firma ve çeşit yer almaktadır. Burada bir genelleme sunulmakta olup bazı modellerde ve markalarda farklılıklar söz konusu olabilmektedir.

Yorum Ekle