En İyi Tavsiyeler..En İyisi Hangisi Bilmek İsterseniz Doğru Yerdesiniz

En İyi Cerrahi Maske Tavsiyesi, En İyi Maske Hangisi

Diğer insanlardan bizleri koruması amacıyla takmak zorunda olduğumuz tek kullanımlık maskeler konusunda herkesin bir fikri var ama bu konuda en iyi cerrahi maske tavsiyesi hangisi bilmek isterseniz doğru yerdesiniz. Kullandığımız 3 katlı kullan at maskeler arasında en beğendiklerimizi ve kullananlar tarafından en çok beğenilen ve virüsten koruduğuna inanılan ürünleri sırayla sizlere paylaşacağız.

Kullan At Maske Nasıl Olmalıdır ?

Maske , kullan at maske , tek kullanımlık maske yada cerrahi maske artık siz ne derseniz o olsun. Bu bahsi geçen şuan hayatımızın büyük bir parçası olan bu ürün nasıl bir yapıya sahip olmalıdır onu anlamaya çalışalım ilk önce ki en iyi maske hangisi nasıl seçtiğimizi daha iyi anlamanız açısından faydalı olacaktır.

  • İlk olarak cerrahi maskeler ISO standartlarına göre üretilmelidir bu kapsamda merdiven altı olarak tabir edilen ve hiç bir standarda uymayan ürünlerden uzak durun ta ki bu ürünlerin virüsten korumadığı açıklanmıştır.
  • Bir cerrahi maskeden aradığımız en büyük özellik virüslerden sizleri koruyabiliyor olmasıdır. Bu kapsamda 3 katlı olarak tabir edilen , orta kısmında koruyucu kısmı yani filtrasyon yapan virüslerin ağzınızdan ve burnunuzdan içeri girmesini önleyen kısmı çok önemlidir.
  • Maskede kullanılan malzemenin kalitesi kesinlikle çok önemli olup bu sayede maskeyi kullanırken yüzünüzde parçalanmaması gerekir , yırtılmaması gerekir ve yüzünüzden düşmemesi gerekir.
  • Maskenin yüzünüze tam olarak oturması gerekmektedir çünkü yüzünüze tam olarak oturmayan maske sizi virüslere karşı tam anlamıyla koruyamaz.
  • Cerrahi maskede kullanılan malzemenin herhangi bir alerjik yapıya sahip olmaması ve hijyen ortamında üretiminin yapılıyor olması gerekmektedir.

Bu yukarıda bahsi geçen kriterler cerrahi maskenin yapısının nasıl olması gerektiği konusunda sizlere fikir verecektir. Bu sayede maske alırken daha dikkatli olmanızı sağlayacaktır.

En İyi Cerrahi Maske Tavsiyeleri

Burada sizler için aktaracağımız maskeler kendi kullanımımız ve gerek internette gerekse günlük hayatta yaptığımız araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz verilerle oluşturulmuştur.

1 – Deep Fresh Cerrahi Maske

Deep Fresh markasının bütün ürünleri hijyen ve kalite konusunda mükemmel yapıda ürünler olup özellikle anti bakteriyel ıslak mendilleri ve 3 katlı tek kullanımlık maskeleri kesinlikle en iyisidir diyebilirim. Maskenin özellikleri arasında yüze tam oturması , kulağınızı acıtmayan yapısı ve kesinlikle üstün filtreleme sistemi ile tercih etmenizi tavsiye edeceğimiz bir maske çeşididir. Maske fiyatı 50 tane 50 lira civarındadır.

2 – Roll Cerrahi Maske

Roll maske 3 katlı yapısı , lateks içermeyen özelliği , telli yapısı ile özellikle sağlık çalışanlarının kullandığı kesinlikle sizi virüslere karşı en iyi şekilde koruyabilecek bir ürün olup tam korunaklı bir cerrahi maskedir. Maske fiyatı genel olarak 40 tanesi 50 lira civarındadır.

3 – Evony Cerrahi Maske

Ülkemizde şuan piyasada en çok tercih edilen maskeler arasında yer alan Evony marka tek kullanımlık maskenin insanları bağlayan en büyük özelliği kulağınıza göre ayarlanabilen başka hiç bir maske de görmediğimiz yumuşak elastik kulaklı yapısıdır. ISO , CE ve TSE onaylı olan bu maske hem çok pahalı olmaması , hem çok güzel renk yapısı , hem kulağınıza göre ayarlanabilen yumuşak kulak kısmı hem de tam korunaklı filtreleme yapmasından dolayı en iyiler arasında yer almaktadır. Evony maske şuan piyasada 50 tane 30 lira ile 40 lira arasında satılmaktadır.

Yukarıda sizlere paylaştığımız hangi tek kullanımlık , 3 katlı cerrahi maskeyi tercih ederseniz edin kesinlikle aklınızda hiç bir soru işareti olmasın çünkü hepsi TSE , ISO ve CE onaylı olup hepsi de mükemmel bir filtrasyon yapar ayrıca iyi bir hijyen ortamında üretilmektedir.

Burada yer alan maskelerin dışında olanlar kötüdür diyemeyiz tabi ki bu yazdıklarımız bizim araştırmalarımız , kullanımlarımız ve piyasada yer alan yorumlarla hazırlanmıştır. Aklınıza takılan soruları veya eleştirileri yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

5 Comments

Yorum Ekle